×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Atpakaļ
Domes sēdes darba kārtība

02.04.2024. Domes sēdes darba kārtība.pdf

Domes sēdes protokols

02.04.2024. Domes sēdes protokols.pdf

Izskatāmais jautājums Statuss Sākuma laiks
1. Par Siguldas novada pašvaldības 2023.gada pārskata apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
2. Par saistošo noteikumu “Grozījumi Siguldas novada pašvaldības domes 2024.gada 15.februāra saistošajos noteikumos Nr. 4 „Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2024.gadam” apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
3. Par aizņēmuma ņemšanu investīciju projekta “Lēdurgas bibliotēkas pārcelšana un VPVKAC izveide” īstenošanai.
Apstiprināts
-
4. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Pureņu ielā [..], Siguldā, Siguldas novadā, pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
5. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Zemeņu ielā [..], Siguldā, Siguldas novadā, pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
6. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Vārpas ielā [..], Siguldā, Siguldas novadā, pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
7. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Priežu ielā [..], Siguldā, Siguldas novadā, pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
8. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Griezes ielā [..], Siguldā, Siguldas novadā, pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
9. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Plānupes ielā [..], Inčukalnā, Siguldas novadā, pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
10. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Klusā ielā [..], Siguldā, Siguldas novadā, pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
11. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Raunas ielā [..], Siguldā, Siguldas novadā, pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
12. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Gravas ielā [..], Siguldā, Siguldas novadā, pieslēgšanai pie centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
Atpakaļ