×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Atpakaļ
Izskatāmais jautājums Statuss Sākuma laiks
1. Par aizņēmuma ņemšanu investīciju projekta “Rūpniecības ielas seguma atjaunošanu Lēdurgā, Lēdurgas pagastā, Siguldas novadā” un “Autoceļu 6837 (Laimas - Vējiņi - meh.sektors - Valmieras ceļš) un 6838 (Ceļš uz mehānisko sektoru) seguma atjaunošana Krimuldas pagastā, Siguldas novadā” īstenošanai.
Apstiprināts
-
2. Par Siguldas novada Investīciju plāna 2021. - 2027.gadam grozījumu apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
3. Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes 2023.gada 2.februāra iekšējos noteikumos Nr.1/2023 „Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā” (prot. Nr.2,4.§).
Apstiprināts
-
4. Par izmaiņām Iepirkuma komisijas sastāvā.
Apstiprināts
-
5. Par Siguldas novada Bāriņtiesas dalību biedrībā “Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācija”.
Apstiprināts
-
6. Par Dzīvokļu komisijas 2023. gada 20. janvāra lēmuma apstrīdējumu.
Apstiprināts
-
7. Par nekustamā īpašuma “Kārļzemnieki 7”, Inčukalna pagastā, nodošanu bezatlīdzības lietošanā un patapinājuma līguma slēgšanu ar nodibinājumu “Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centrs”.
Apstiprināts
-
8. Par pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma “Krastiņi”, Krimuldas pag., Siguldas nov., atsavināšanu.
Apstiprināts
-
9. Par pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma (starpgabala) Smilšu iela 12B, Inčukalns, Inčukalna pagasts, Siguldas novads, nodošanu atsavināšanai un izsoles noteikumu apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
10. Par pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma (starpgabala) Smilšu iela 5A, Mālpils, Mālpils pagasts, Siguldas novads, nodošanu atsavināšanai un izsoles noteikumu apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
11. Par pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma “Laši”, Inčukalna pagasts, Siguldas novads, nodošanu atsavināšanai un izsoles noteikumu apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
12. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Rožu ielā [..], Siguldā, Siguldas novadā, pieslēgšanai pie centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
13. Par līdzfinansējuma piešķiršanu Biedrībai “Siguldas Barona 14” pārvaldībā esošai daudzīvokļu dzīvojamai mājai Krišjāņa Barona ielā 14, Siguldā infrastruktūras atjaunošanai.
Apstiprināts
-
14. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Pulkveža Brieža ielā [..], Siguldā, Siguldas novadā, pieslēgšanai pie centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
15. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Rožu ielā [..], Siguldā, Siguldas novadā, pieslēgšanai pie centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
16. Par līdzfinansējumu dzīvojamās mājas Nurmižu ielā [..], Siguldā, Siguldas novadā, pieslēgšanai pie centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai.
Apstiprināts
-
Atpakaļ