×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Atpakaļ
Izskatāmais jautājums Statuss Sākuma laiks
1. Par Siguldas novada pašvaldības 2022.gada pārskata apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
2. Par lokālplānojuma teritorijas plānojuma grozījumu veikšanai zemes vienības Miera ielā 1, Inčukalnā, Inčukalna pagastā, Siguldas novadā, teritorijā apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
3. Par zemes vienības daļas Pils ielā 4A, Siguldā, nodošanu valstij Satiksmes ministrijas personā un sadarbības līguma slēgšanu ar VSIA „Latvijas Valsts ceļi”.
Apstiprināts
-
4. Par zemes vienības Pils ielā 4A, Siguldā, Siguldas novadā, sadalīšanu un zemes ierīcības projekta izstrādes nosacījumu izsniegšanu.
Apstiprināts
-
5. Par Siguldas novada pašvaldības saistošo noteikumu “Par sabiedrisko kārtību Siguldas peldvietā” apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
6. Par izmaiņām Iepirkuma komisijas sastāvā un Iepirkuma komisijas nolikuma apstiprināšanu jaunā redakcijā.
Apstiprināts
-
Atpakaļ