×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Atpakaļ
Izskatāmais jautājums Statuss Sākuma laiks
1. Par Siguldas novada pašvaldības iestāžu amatu sarakstu un amatu klasifikācijas apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
2. Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes 2021.gada 12.jūlija nolikumā Nr. 3/2021 “Par atlīdzību un sociālajām garantijām Siguldas novada pašvaldībā”.
Apstiprināts
-
3. Par Siguldas novada pašvaldības dome nolikuma “Par Siguldas novada pašvaldības domes deputātu atlīdzību un sociālajām garantijām” apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
4. Par Siguldas novada pašvaldības domes iekšējo noteikumu “Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā” apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
5. Par finansējumu Siguldas novada pašvaldības atbalstītajiem un pašvaldības organizētajiem sporta pasākumiem 2023. gadā.
Apstiprināts
-
6. Par Siguldas novada pašvaldības domes saistošo noteikumu „Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2023. gadam” apstiprināšanu.
Apstiprināts
-
Atpakaļ