×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Atpakaļ
Šeit būs pieejama domes sēdes tiešraide
Izskatāmais jautājums Statuss
1. Par zemes nomas maksas parāda atmaksu.
Apstiprināts
2. Par Siguldas novads pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma “ Dzintari”-2, Allažu pagasts, Siguldas novads – atsavināšanas procesa pabeigšanu.
Apstiprināts
3. Par nekustamā īpašuma “Airīšu mežs”, Siguldas pagastā, Siguldas novadā, nodošanu atsavināšanai un izsoles noteikumu apstiprināšanu.
Apstiprināts
4. Par nekustamā īpašuma “Airīšu purvs”, Siguldas pagastā, Siguldas novadā, nodošanu atsavināšanai un izsoles noteikumu apstiprināšanu.
Apstiprināts
5. Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes 2022.gada 16.jūnija lēmumā “Par sadarbību Zemeņu svētku organizēšanā” (prot. Nr.13, 66. §).
Apstiprināts
6. Par Siguldas novada pašvaldības 2021. gada publiskā gada pārskata apstiprināšanu.
Apstiprināts
Atpakaļ