×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Atpakaļ
Izskatāmais jautājums Statuss
1. Par atbalstu Krimuldas novada pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Entalpija-2” dalībai CFLA izsludinātajā ES fondu programmā vietējo atjaunojamo energoresursu veicināšanai centralizētajā siltumapgādē.
Apstiprināts
2. Par sadarbību ar SIA “Inspired” skolēnu prāta un sporta spēļu “Zelta zivtiņas čempionāts 2022” organizēšanā.
Apstiprināts
3. Par Siguldas novada pašvaldības konkursa “Mazo un vidējo uzņēmumu projektu tūrisma un viesmīlības jomās līdzfinansēšana” nolikuma apstiprināšanu.
Apstiprināts
4. Par nekustamā īpašuma Ausekļa ielā 10, Siguldā, Siguldas novadā, iznomāšanu un izsoles noteikumu apstiprināšanu un turpmākās izmantošanas iespējām.
Apstiprināts
Atpakaļ