×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Atpakaļ
Izskatāmais jautājums Statuss
1. Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes 2021.gada 2.decembra lēmumā “Par deleģēšanas līguma slēgšanu ar SIA “Siguldas slimnīca”” (prot.Nr.13, 5.§).
Apstiprināts
2. Par sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Vangažu avots” kapitāla daļu sadalījumu starp Ropažu novada pašvaldību un Siguldas novada pašvaldību.
Apstiprināts
3. Par sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Vangažu Namsaimnieks” kapitāla daļu sadalījumu starp Ropažu novada pašvaldību un Siguldas novada pašvaldību.
Apstiprināts
4. Par precizējumiem Siguldas novada pašvaldības domes 2021.gada 2.jūlija sēdes lēmumā “Par Siguldas novada pašvaldības Vangažu pilsētas reorganizācijas plāna lēmumu daļas apstiprināšanu” (prot.Nr.3, 1.§).
Apstiprināts
Atpakaļ